Rok 2011

Píše se leden roku 2011 a na výroční valné hromadě se ke sboru přihlašuje parta nadšenců, kteří mají zájem o obnovu sboru. V březnu naši veteráni předávají funkce a začíná pracovat nový výbor ve složení: starosta Macek Jiří,  místostarosta Kokoška Radek, velitel Mancl Roman,  jednatel Pondělík Milan. Sbor čítá celkem 41členů, z toho je 28 mužů, 5 dětí, 8 veteránů. V sobotu 28. 5. vyjíždíme po patnácti letech na okrskové cvičení do Hromnice, kde po selhání techniky obsazujeme 8.místo. Tento neúspěch družstvo nezlomil, naopak posílil k dalšímu trénování.

K dalšímu cvičení vyjíždíme 25. 6. do Zruč, kde obsazujeme 5.místo z 9 sborů. Ale největší naše aktivity směřují k přípravám 100. výročí založení našeho sboru. V sobotu 3. září se koná výroční schůze s výstavou dobových uniforem, helem, sekyrek a vším co k hasičskému sboru patří.  O týden později v sobotu 10.září ve 13 hodin jde slavnostní průvod obcí na místní hřiště, kde se koná velké soutěžní odpoledne za účasti sborů z okolních vesnic a profesionálního sboru z Plzně - Košutky. Zde obsazujeme skvělé 3. místo. Večer se ještě koná taneční zábava v místním KD. Z této akce máme natočený hodinový film za podpory TV ZAK.